- Prekių katalogas
- Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės
- Montavimas, amortizatoriai
Montavimas, amortizatoriai
| Prekės kodas | 103101 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Amortizatoriai / pagalvės / spyruoklės |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 103101 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 98mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | 103101 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Storis [mm] | 98mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 65mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |