- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Strypo montavimas
Strypo montavimas
| Prekės kodas | 102380 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 102380 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 102379 |
| Ilgis [mm] | 319mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 24mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su fiksuojančiomis veržlėmis |
| Prekės kodas | 102380 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Porinis gaminio numeris | 102379 |
| Ilgis [mm] | 319mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 24mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su fiksuojančiomis veržlėmis |