- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 102087 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 102087 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 156mm |
| Plotis [mm] | 147mm |
| Aukštis [mm] | 120mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |
| Prekės kodas | 102087 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 156mm |
| Plotis [mm] | 147mm |
| Aukštis [mm] | 120mm |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo tipas | Hidro guolis |