- Prekių katalogas
- Variklio montavimas
- Variklio montavimas
Variklio montavimas
| Prekės kodas | 102046 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Variklio montavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 102046 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 173mm |
| Plotis [mm] | 139mm |
| Aukštis [mm] | 103mm |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |
| Prekės kodas | 102046 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 173mm |
| Plotis [mm] | 139mm |
| Aukštis [mm] | 103mm |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Montavimo tipas | Guminis metalinis guolis |