- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
Valdymo svirties/išilginių svirčių įvorė
| Prekės kodas | 100859 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100859 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 49mm |
| Plotis [mm] | 39mm |
| Storis [mm] | 44mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 38,5mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |
| Prekės kodas | 100859 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 49mm |
| Plotis [mm] | 39mm |
| Storis [mm] | 44mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 38,5mm |
| Medžiaga | Plienas, elastomeras |
| Montavimo vieta | Galinė kairė ašis |
| Montavimo vieta | Galinis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis dešinėje |