- Prekių katalogas
- Vidaus įranga
- Laikantysis spaustukas, durų vidaus skydas
Laikantysis spaustukas, durų vidaus skydas
| Prekės kodas | 100540 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vidaus įranga |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 100540 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 16mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Medžiaga | POM (polioksimetilenas) |
| Prekės kodas | 100540 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 16mm |
| Angos skersmuo [mm] | 8,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 20mm |
| Spalva | Balta |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Medžiaga | POM (polioksimetilenas) |