- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato guolis
Rato guolis
| Prekės kodas | 08152 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 08152 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 52mm |
| Guolio kodas | 33205 |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Prekės kodas | 08152 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Plotis [mm] | 22mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 25mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 52mm |
| Guolio kodas | 33205 |
| Montavimo tipas | Kūgiškas ritininis guolis |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |