- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Smagračio varžtas
Smagračio varžtas
| Prekės kodas | 07584 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 07584 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 28,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,25 |
| Sriegio ilgis [mm] | 12,5mm |
| Kokybė / klasė | 12.9 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Vidinė žvaigždutė |
| Kojelės ilgis [mm] | 7,5mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 20mm |
| Prekės kodas | 07584 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 28,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1,25 |
| Sriegio ilgis [mm] | 12,5mm |
| Kokybė / klasė | 12.9 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Vidinė žvaigždutė |
| Kojelės ilgis [mm] | 7,5mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Varžto ilgis žemiau galvos [mm] | 20mm |