- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Montavimo komplektas, valdymo svirtis
Montavimo komplektas, valdymo svirtis
| Prekės kodas | 04047 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 04047 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 69,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| OE numeriui | 33 32 9 058 822 |
| Prekės kodas | 04047 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 69,5mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 12mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Vairavimo mechanizmo tipas | Valdymo svirtis |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| OE numeriui | 33 32 9 058 822 |