- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Strypo montavimas
Strypo montavimas
| Prekės kodas | 03670 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 03670 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 477mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,6mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Centras |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |
| Prekės kodas | 03670 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 477mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M10 x 1 |
| Kūgio dydis [mm] | 12,6mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Centras |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su veržlėmis |