- Prekių katalogas
- Alkūninio veleno pavara
- Švaistiklio varžtas
Švaistiklio varžtas
| Prekės kodas | 02084 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Alkūninio veleno pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 02084 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 14,35mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M8 x 1 |
| Sriegio ilgis [mm] | 29mm |
| Kokybė / klasė | 12.9 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinė žvaigždutė |
| Kojelės ilgis [mm] | 12mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |
| Prekės kodas | 02084 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 50mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 14,35mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M8 x 1 |
| Sriegio ilgis [mm] | 29mm |
| Kokybė / klasė | 12.9 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinė žvaigždutė |
| Kojelės ilgis [mm] | 12mm |
| Medžiaga | Plienas |
| Paviršius | Fosfatuotas |