- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Veleno atrama, įtempiklio skriemulio svirtis
Veleno atrama, įtempiklio skriemulio svirtis
| Prekės kodas | 01963 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 01963 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 88,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M18 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 23mm |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis æTorxæ |
| Prekės kodas | 01963 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 88,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M18 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 23mm |
| Veržliarakčio dydis | 17 |
| Varžto galvutės / veržlės forma | Išorinis æTorxæ |