- Prekių katalogas
- Aušinimo sistema
- Jutiklis, aušinimo skysčio lygis
Jutiklis, aušinimo skysčio lygis
| Prekės kodas | 01788 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Aušinimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 01788 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 109mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastmasė |
| Prekės kodas | 01788 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 109mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Spalva | Juoda |
| Medžiaga | Plastmasė |