- Prekių katalogas
- Tepimas
- Alyvos slėgio jungiklis
Alyvos slėgio jungiklis
| Prekės kodas | 01216 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Kategorija | Tepimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 01216 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 40mm |
| Perjungimo slėgis nuo [bar] | 0,25bar |
| Jungtis / gnybtas | Su sriegine jungtimi |
| Jungimo taškas iki [bar] | 0,55bar |
| Vidinis skersmuo [mm] | 2,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 12mm |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Jungčių skaičius | 1 |
| Spalvos kodavimas | Juoda |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |
| Prekės kodas | 01216 |
| Gamintojų leidimas | FEBI BILSTEIN |
| Ilgis [mm] | 40mm |
| Perjungimo slėgis nuo [bar] | 0,25bar |
| Jungtis / gnybtas | Su sriegine jungtimi |
| Jungimo taškas iki [bar] | 0,55bar |
| Vidinis skersmuo [mm] | 2,5mm |
| Išorinio sriegio matmuo | M12 x 1,5 |
| Sriegio ilgis [mm] | 12mm |
| Veržliarakčio dydis | 24 |
| Jungčių skaičius | 1 |
| Spalvos kodavimas | Juoda |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su sandarikliu |