- Prekių katalogas
- Uždegimo sistema
- Tarpiklis, skirstytuvas
Tarpiklis, skirstytuvas
| Prekės kodas | 758.809 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Uždegimo sistema |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 758.809 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48,5mm |
| Storis [mm] | 3mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Spalva | Žalias |
| Skerspjūvio forma | Sandarinimo žiedas |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 909 985 |
| Prekės kodas | 758.809 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 42,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 48,5mm |
| Storis [mm] | 3mm |
| Medžiaga | FPM (fluoropolimero elastomeras) |
| Spalva | Žalias |
| Skerspjūvio forma | Sandarinimo žiedas |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 909 985 |