- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Veleno sandariklis, rato stebulė
Veleno sandariklis, rato stebulė
| Prekės kodas | 578.134 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 578.134 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 64mm |
| Aukštis [mm] | 12mm |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | CS |
| Susukimo tipas | Kintama sąsūka |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Prekės tarifo numeris | 8 484 200 000 |
| Prekės kodas | 578.134 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 45mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 64mm |
| Aukštis [mm] | 12mm |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | CS |
| Susukimo tipas | Kintama sąsūka |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Prekės tarifo numeris | 8 484 200 000 |