- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Tarpiklis
Tarpiklis
| Prekės kodas | 547.430 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 547.430 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18,4mm |
| Storis [mm] | 6mm |
| Medžiaga | HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Alternatyvus remonto komplektas | 858.670 |
| Prekės tarifo numeris | 8 409 999 990 |
| Prekės kodas | 547.430 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 13,7mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 18,4mm |
| Storis [mm] | 6mm |
| Medžiaga | HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Alternatyvus remonto komplektas | 858.670 |
| Prekės tarifo numeris | 8 409 999 990 |