- Prekių katalogas
- Pagrindinė pavara
- Sandariklis, kardaninis velenas
Sandariklis, kardaninis velenas
| Prekės kodas | 477.290 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Pagrindinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 477.290 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 38,8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Pagrindo medžiaga | PA (poliamidas) |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Prekės tarifo numeris | 8 409 999 990 |
| Prekės kodas | 477.290 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė ir dešinė |
| Vidinis skersmuo [mm] | 38,8mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 90mm |
| Storis [mm] | 17mm |
| Pagrindo medžiaga | PA (poliamidas) |
| Sandarinimo juostos medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Prekės tarifo numeris | 8 409 999 990 |