- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Tarpiklis
Tarpiklis
| Prekės kodas | 308.040 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 308.040 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 50,6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59,4mm |
| Storis [mm] | 7,7mm |
| Medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Forma | Įtvirtinta |
| Prekės tarifo numeris | 4 016 931 050 |
| Prekės kodas | 308.040 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 50,6mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 59,4mm |
| Storis [mm] | 7,7mm |
| Medžiaga | EPDM (etileno propileno dieno monomerų (M klasės) kaučiukas) |
| Forma | Įtvirtinta |
| Prekės tarifo numeris | 4 016 931 050 |