- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Tarpiklis
Tarpiklis
| Prekės kodas | 147.760 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 147.760 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 91mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 99mm |
| Storis [mm] | 4mm |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Skerspjūvio forma | Sandarinimo žiedas |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 909 985 |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 904 590 |
| Prekės kodas | 147.760 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 91mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 99mm |
| Storis [mm] | 4mm |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Skerspjūvio forma | Sandarinimo žiedas |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 909 985 |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 904 590 |