- Prekių katalogas
- Oro tiekimas
- Tarpiklis, įsiurbimo kolektoriaus korpusas
Tarpiklis, įsiurbimo kolektoriaus korpusas
| Prekės kodas | 089.120 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Oro tiekimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 089.120 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Montavimo vieta | Droselio korpusas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 57mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Storis [mm] | 4,7mm |
| Medžiaga | HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Skerspjūvio forma | A-shape |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 904 590 |
| Prekės kodas | 089.120 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Montavimo vieta | Droselio korpusas |
| Vidinis skersmuo [mm] | 57mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 61mm |
| Storis [mm] | 4,7mm |
| Medžiaga | HNBR (hidratuotas akrilo-nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Skerspjūvio forma | A-shape |
| Prekės tarifo numeris | 3 926 904 590 |