- Prekių katalogas
- Standartinės dalys
- Tarpiklis
Tarpiklis
| Prekės kodas | 007.544 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Kategorija | Standartinės dalys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 007.544 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 33mm |
| Aukštis [mm] | 9mm |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | AS V |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Prekės tarifo numeris | 8 484 200 000 |
| Prekės kodas | 007.544 |
| Gamintojų leidimas | ELRING |
| Vidinis skersmuo [mm] | 21mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 33mm |
| Aukštis [mm] | 9mm |
| Radialinio veleno sandariklio konstrukcija | AS V |
| Medžiaga | NBR (nitrilo-butadieno kaučiukas) |
| Apsauginis dangtelis | Su briauna, apsaugančia nuo dulkių |
| Prekės tarifo numeris | 8 484 200 000 |