- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 110029310 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 110029310 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Krumplių skaičius | 22 |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABC |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |
| Prekės kodas | 110029310 |
| Gamintojų leidimas | AUTOMEGA |
| Žiedų angų skaičius | 4-anga |
| Angos apskritimo skersmuo [mm] | 100mm |
| Krumplių skaičius | 22 |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABC |
| Išorinis skersmuo [mm] | 40mm |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė / Priekinė ašis, kairė |