- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Filtras, salono oras
Filtras, salono oras
| Prekės kodas | 80001781 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 80001781 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Filtro tipas | Aktyvios anglies filtras |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Ilgis [mm] | 211mm |
| Plotis [mm] | 225mm |
| Aukštis [mm] | 20mm |
| Svoris [kg] | 0,081kg |
| Prekės kodas | 80001781 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Filtro tipas | Aktyvios anglies filtras |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Ilgis [mm] | 211mm |
| Plotis [mm] | 225mm |
| Aukštis [mm] | 20mm |
| Svoris [kg] | 0,081kg |