- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Filtras, salono oras
Filtras, salono oras
| Prekės kodas | 80001438 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 80001438 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Filtro tipas | Aktyvios anglies filtras |
| Ilgis [mm] | 251mm |
| Plotis [mm] | 201mm |
| Aukštis [mm] | 31mm |
| Svoris [kg] | 0,148kg |
| Prekės kodas | 80001438 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Filtro tipas | Aktyvios anglies filtras |
| Ilgis [mm] | 251mm |
| Plotis [mm] | 201mm |
| Aukštis [mm] | 31mm |
| Svoris [kg] | 0,148kg |