- Prekių katalogas
- Šildymas / vėdinimas
- Filtras, salono oras
Filtras, salono oras
| Prekės kodas | 21651196 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Kategorija | Šildymas / vėdinimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 21651196 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Filtro tipas | Dalelių filtras |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Vairuotojo padėtis | Transporto priemonėms su valdymu dešinėje pusėje |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Ilgis [mm] | 278mm |
| Plotis [mm] | 218mm |
| Aukštis [mm] | 54mm |
| Svoris [kg] | 0,204kg |
| Prekės kodas | 21651196 |
| Gamintojų leidimas | CORTECO |
| Filtro tipas | Dalelių filtras |
| Vairuotojo padėtis | Vairas kairėje |
| Vairuotojo padėtis | Transporto priemonėms su valdymu dešinėje pusėje |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms su oro kondicionavimo sistema. |
| Transporto priemonės įranga | Transporto priemonėms be oro kondicionavimo sistemos |
| Ilgis [mm] | 278mm |
| Plotis [mm] | 218mm |
| Aukštis [mm] | 54mm |
| Svoris [kg] | 0,204kg |