- Prekių katalogas
- Stabdymo įrenginys
- Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
Stabdžių trinkelių rinkinys, diskinis stabdys
| Prekės kodas | 13046038372 |
| Gamintojų leidimas | ATE |
| Kategorija | Stabdymo įrenginys |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 13046038372 |
| Gamintojų leidimas | ATE |
| Plotis [mm] | 136,8mm |
| Aukštis [mm] | 63mm |
| Storis [mm] | 20,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 95mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Varžtų skaičius | 2 |
| Stabdžių sistema | Bosch |
| Patikros žymė | E1 90R-02A0608/0556 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 24.8190-0418.2 |
| Prekės kodas | 13046038372 |
| Gamintojų leidimas | ATE |
| Plotis [mm] | 136,8mm |
| Aukštis [mm] | 63mm |
| Storis [mm] | 20,2mm |
| Susidėvėjimo įspėjimo kontaktas | Įsk. įspėjimo apie nusidėvėjimą kontaktą |
| Nusidėvėjimo indikatorių skaičius [ašiai] | 2vienai ašiai |
| Įspėjimo kontakto ilgis [mm] | 95mm |
| Papildomas gaminys / papildoma informacija | Su priedais |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su stabdžių apkabos varžtais |
| Varžtų skaičius | 2 |
| Stabdžių sistema | Bosch |
| Patikros žymė | E1 90R-02A0608/0556 |
| Rekomenduojamo priedo gaminio numeris | 24.8190-0418.2 |