- Prekių katalogas
- Sankaba
- Sankabos komplektas
Sankabos komplektas
| Prekės kodas | 9204468 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Sankaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 9204468 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Skersmuo [mm] | 240mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 149mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 285mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 26mm |
| Krumplių skaičius | 24 |
| Prekės kodas | 9204468 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Skersmuo [mm] | 240mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 149mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 285mm |
| Centravimo skersmuo [mm] | 26mm |
| Krumplių skaičius | 24 |