- Prekių katalogas
- Sankaba
- Darbinis cilindras, sankaba
Darbinis cilindras, sankaba
| Prekės kodas | 850HH15 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Sankaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 850HH15 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Angos skersmuo [mm] | 21mm |
| Skersmuo [col.] | 13/16col. |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 32mm |
| Srieginių angų skaičius | 1 |
| Hidraulinės jungties skersmuo [mm] | 19mm |
| Hidraulinės jungties skersmuo [mm] | 9mm |
| Prekės kodas | 850HH15 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Angos skersmuo [mm] | 21mm |
| Skersmuo [col.] | 13/16col. |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 32mm |
| Srieginių angų skaičius | 1 |
| Hidraulinės jungties skersmuo [mm] | 19mm |
| Hidraulinės jungties skersmuo [mm] | 9mm |