- Prekių katalogas
- Sankaba
- Darbinis cilindras, sankaba
Darbinis cilindras, sankaba
| Prekės kodas | 8504415 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Sankaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 8504415 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Angos skersmuo [mm] | 20,5mm |
| Skersmuo [col.] | 13/16col. |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 36mm |
| Hidraulinės jungties skersmuo [mm] | 11mm |
| Srieginių angų skaičius | 1 |
| Prekės kodas | 8504415 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Angos skersmuo [mm] | 20,5mm |
| Skersmuo [col.] | 13/16col. |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 36mm |
| Hidraulinės jungties skersmuo [mm] | 11mm |
| Srieginių angų skaičius | 1 |