- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Vikšro valdymo svirtis
Vikšro valdymo svirtis
| Prekės kodas | 7201165R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 7201165R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Bendras aukštis [mm] | 90mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Porinis gaminio numeris | 72-01-165L |
| Prekės kodas | 7201165R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Montavimo vieta | Viršutinis |
| Bendras aukštis [mm] | 90mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 14mm |
| Porinis gaminio numeris | 72-01-165L |