- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 44-27015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44-27015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Bendras aukštis [mm] | 105mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 84mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 59mm |
| Angos žingsnis 1 / angos žingsnis 2 | 56 |
| Prekės kodas | 44-27015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Bendras aukštis [mm] | 105mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 28mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 84mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 59mm |
| Angos žingsnis 1 / angos žingsnis 2 | 56 |