- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 44-24058 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44-24058 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 73mm |
| Bendras aukštis [mm] | 69mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 67mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |
| Prekės kodas | 44-24058 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 73mm |
| Bendras aukštis [mm] | 69mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 67mm |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su integruotu jutiklio žiedu |