- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 44-24011 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44-24011 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 84mm |
| Bendras aukštis [mm] | 75mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 68mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |
| Prekės kodas | 44-24011 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Vidinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 84mm |
| Bendras aukštis [mm] | 75mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 68mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 48 |