- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 4422026 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 4422026 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Bendras aukštis [mm] | 124mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 58mm |
| Prekės kodas | 4422026 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Bendras aukštis [mm] | 124mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Montavimo angų skaičius | 5 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 58mm |