- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 44-22002 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44-22002 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Bendras aukštis [mm] | 99,5mm |
| Montavimo angų skaičius | 4 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 72mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |
| Prekės kodas | 44-22002 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Galinė ašis, dešinė / Galinė ašis, kairė |
| Išorinis skersmuo [mm] | 74mm |
| Bendras aukštis [mm] | 99,5mm |
| Montavimo angų skaičius | 4 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 72mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su ABS jutiklio žiedu |
| Papildomas straipsnis / informacija 2 | Su rato stebule |