- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 4421039 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 4421039 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Bendras aukštis [mm] | 73mm |
| Montavimo angų skaičius | 4 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 81mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |
| Prekės kodas | 4421039 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Vidinis skersmuo [mm] | 30mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 92mm |
| Bendras aukštis [mm] | 73mm |
| Montavimo angų skaičius | 4 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 81mm |
| Krumplių skaičius, ABS žiedas | 44 |