- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 44-10018 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44-10018 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras aukštis [mm] | 78mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 24mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Montavimo angų skaičius | 4 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 71mm |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 34mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 64mm |
| Prekės kodas | 44-10018 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras aukštis [mm] | 78mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 24mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 34mm |
| Montavimo angų skaičius | 4 |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 71mm |
| Plotis [mm] | 37mm |
| Vidinis skersmuo 1 [mm] | 34mm |
| Išorinis skersmuo 1 [mm] | 64mm |