- Prekių katalogas
- Rato pakaba
- Rato stebulė
Rato stebulė
| Prekės kodas | 44-10009 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Rato pakaba |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 44-10009 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras aukštis [mm] | 100mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 20,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 160mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 103mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |
| Prekės kodas | 44-10009 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras aukštis [mm] | 100mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 20,5mm |
| Išorinis skersmuo [mm] | 160mm |
| Atstumas nuo montavimo angų [mm] | 103mm |
| Stabdymas / važiavimo dinamika | Transporto priemonėms su ABS |
| Žiedų angų skaičius | 5-anga |