- Prekių katalogas
- Diržinė pavara
- Skriemulys, alkūninis velenas
Skriemulys, alkūninis velenas
| Prekės kodas | 12205507 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Diržinė pavara |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 12205507 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Išorinis skersmuo [mm] | 173mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Aukštis [mm] | 31mm |
| Bendras aukštis [mm] | 50mm |
| Griovelių skaičius | 2 |
| Prekės kodas | 12205507 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Išorinis skersmuo [mm] | 173mm |
| Vidinis skersmuo [mm] | 35mm |
| Aukštis [mm] | 31mm |
| Bendras aukštis [mm] | 50mm |
| Griovelių skaičius | 2 |