- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 1110LL017R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1110LL017R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Bendras ilgis [mm] | 132mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 18 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 60mm |
| Bendras aukštis [mm] | 90mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 14 x 2,0mm |
| Prekės kodas | 1110LL017R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, dešinė |
| Bendras ilgis [mm] | 132mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 18 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 60mm |
| Bendras aukštis [mm] | 90mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 14 x 2,0mm |