- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 1110LL015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1110LL015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 247mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 16 X 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 60mm |
| Bendras aukštis [mm] | 85mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Prekės kodas | 1110LL015 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Bendras ilgis [mm] | 247mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 16 X 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 60mm |
| Bendras aukštis [mm] | 85mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |