- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 1110KK01L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 1110KK01L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė priekis |
| Bendras ilgis [mm] | 224mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 16X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 44mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 10X1,25mm |
| Ilgis 2 [mm] | 204mm |
| Prekės kodas | 1110KK01L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė priekis |
| Bendras ilgis [mm] | 224mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 16X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 44mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 10X1,25mm |
| Ilgis 2 [mm] | 204mm |