- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11109998L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11109998L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 94mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 14 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 42mm |
| Bendras aukštis [mm] | 78mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 14 x 1,5mm |
| Porinis gaminio numeris | 111-09-998R |
| Prekės kodas | 11109998L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 94mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 14 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 42mm |
| Bendras aukštis [mm] | 78mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 14 x 1,5mm |
| Porinis gaminio numeris | 111-09-998R |