- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 111-08-811 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 111-08-811 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 980mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 51mm |
| Bendras aukštis [mm] | 65mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 12,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12 X 1,25mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M 16 X 1,5mm |
| Prekės kodas | 111-08-811 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 980mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 51mm |
| Bendras aukštis [mm] | 65mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 12,5mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12 X 1,25mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M 16 X 1,5mm |