- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11106618L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11106618L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė priekis |
| Bendras ilgis [mm] | 168mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 32mm |
| Bendras aukštis [mm] | 73mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12X1,5mm |
| Prekės kodas | 11106618L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė priekis |
| Bendras ilgis [mm] | 168mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 32mm |
| Bendras aukštis [mm] | 73mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 16mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12X1,5mm |