- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11103357L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11103357L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 228mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M 14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 63mm |
| Bendras aukštis [mm] | 81mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M 12X1,25mm |
| Prekės kodas | 11103357L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis, kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 228mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M 14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 63mm |
| Bendras aukštis [mm] | 81mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M 12X1,25mm |