- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11103355R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11103355R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Dešinė priekis |
| Bendras ilgis [mm] | 112mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 50mm |
| Bendras aukštis [mm] | 79mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12X1,75mm |
| Porinis gaminio numeris | 111-03-355L |
| Prekės kodas | 11103355R |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Dešinė priekis |
| Bendras ilgis [mm] | 112mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 50mm |
| Bendras aukštis [mm] | 79mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis sriegis [mm] | 12X1,75mm |
| Porinis gaminio numeris | 111-03-355L |