- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11103317 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11103317 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 55mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12X1,25mm |
| Prekės kodas | 11103317 |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Priekinė ašis |
| Montavimo vieta | Vidinis |
| Ilgis [mm] | 180mm |
| Vidinis sriegis [mm] | M14X1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 55mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 15mm |
| Išorinis sriegis [mm] | M12X1,25mm |