- Prekių katalogas
- Vairavimas
- Skersinės vairo trauklės galas
Skersinės vairo trauklės galas
| Prekės kodas | 11102265L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Kategorija | Vairavimas |
Prekė sėkmingai pridėta į krepšelį
| Prekės kodas | 11102265L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 190mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 15 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 38mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 12 x 1,5mm |
| Prekės kodas | 11102265L |
| Gamintojų leidimas | ASHIKA |
| Montavimo vieta | Kairė |
| Bendras ilgis [mm] | 190mm |
| Vidinis sriegis [mm] | 15 x 1,5mm |
| Sriegio ilgis [mm] | 38mm |
| Bendras aukštis [mm] | 77mm |
| Pritaikytas skersmuo [mm] | 13mm |
| Išorinis sriegis 1 [mm] | 12 x 1,5mm |